BİZ KİMİZ ?

Şirketimiz 2016 yılında faaliyete geçen, genç, fakat sektörel geçmişi 10 yıla yaklaşan, tecrübeli ve konusunda uzman kişilerin oluşturduğu bir kuruluştur.

Firmamızın başarılarının altında, müşteri memnuniyetini ön plana çıkartan, satış öncesi olduğu kadar, satiş sonrası da görevlerini yerine getiren, her ölçekteki müşterisi ile arasındaki ilişkiyi her zaman sıcak tutan ve bağlantısını hiç kopartmayan profesyonel anlayışı yatmaktadır.

Isı yalıtımında son teknoloji poliüretan sprey satış&uygulama sektöründe; her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte teknolojik yenilikleri de kullanan, öncü bir firma olarak yerini almıştır. Kurumsal firma yapımızla konusunda uzman teknik satış ve uygulama ekiplerimizle koordinasyon sağlayarak, tüm Türkiye’de hizmet ağımızı her geçen gün genişleterek yolumuza devam etmekteyiz.

Firmamız, sektöründe doğru kabul edilen kaliteyi ve hizmeti ısrarla sürdürecek, sektörün hak ettiği kaliteyi ve özlediği profesyonel uygulama hizmetini en optimum fiyata, haksız rekabete yol açmadan, zamanında uygulama ve uygulama sonrası servisimizle pekiştirecektir. Sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam edecektir.

MİSYON - VİZYON

Isı yalıtımı uygulamarında yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir poliüretan sprey  firması olmak.

Poliüretan sprey köpük ile ısı yalıtımı uygulamalarında en iyi ürünleri en doğru fiyata sunuyoruz.